Lajme
KRONIKA E ZEZË

Nusja me të birin rrah vjehrrin

Pas një mosmarrëveshjeje që ka ndodhur dje në Prishtinë rreth orës 09:30 një mashkull është kanosur fillimisht dhe më pas…

Morata i pari në listën e Mourinhos te Unitedi

Manchester Unitedi është i interesuar për shërbimet e sulmuesit të Juventusit, Alvaro Morata.  Marca raporton se 23-vjeçari pëlqehet edhe nga Jose Mourinho, prandaj transferimi mund të ndodhë në verë, kur…